Biuro nieruchomości Wrocław +48 501 154 459 atut@atut-m.pl

Bulwar Staromiejski

Na cały kompleks składa się 14 budynków, w większości zabytków — o przeznaczeniu mieszkaniowym, biurowym oraz usługowym.

Inwestycja jest przykładem na to jak duża jest różnorodność architektury stolicy Dolnego Śląska. Z niemal 30 000 mkw. Powierzchni użytkowej budynków, blisko 20 000 zaplanowano na cele mieszkaniowe, a 9 500 metrów zaprojektowano z przeznaczeniem komercyjnym.
Zabytkowe budynku zostaną odświeżone, wraz z okalającymi je uliczkami mają przypominać przestronne miasteczko zachęcające do spotkań i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zrewitalizowane zostaną również nadodrzańskie bulwary, promenady wzdłuż fosy i rzeki, zagospodarowana zostanie plaża miejska oraz aktywne strefy zdrowia. Zachowany zostanie również park ze starodrzewem. Teren inwestycji zostanie całkowicie wyłączony z ruchu samochodowego.

Kompleks będzie tworzyć genialnie konweniującą ze sobą całość, którą docenią rodzice z dziećmi, osoby starcze, młodzi chcący odpocząć od zgiełku miasta. Dzięki temu inwestycja będzie chętnie wybierana przez najemców co łącznie z jej lokalizacją będzie gwarantować wzrost inwestycyjny przez długie lata.

Atut-M
Nieruchomości

ul. Krawiecka 3/116
JUST'N CENTER
71 330 77 32
wyślij e-mail