Biuro nieruchomości Wrocław +48 501 154 459 atut@atut-m.pl

Rynek inwestycyjny

Prezentowane przez nas nieruchomości są pewną inwestycją

my proponujemy, Ty wybierasz

Rynek wrocławski oferuje coraz bardziej zróżnicowane nieruchomości. Powstaje wiele nowych możliwości inwestycyjnych — jako profesjonaliści jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi trendami rządzącymi rynkiem oraz pozostajemy w stałej współpracy z deweloperami. Naszym klientom doradzamy tak, jakbyśmy doradzali samym sobie. Oferujemy dostęp do naszej sieci kontaktów: zaufanych doradców kredytowych, czy notariuszy. Przeprowadzamy od początku do końca przez cały proces — od wyboru inwestycji po podpisanie umowy zakupu nieruchomości.

Poznanie
potrzeb

Poznanie Twoich potrzeb i preferencji jest kluczem do sukcesu. Chodzi o Ciebie i Twoją przyszłość.

Przedstawienie
ofert

Na bazie tego, co ustalimy w pierwszym kroku, szyjemy ofertę na miarę. Staramy się zawsze przestawić kilka opcji wraz z ich pozytywnymi stronami.

Wybranie nieruchomości

Doradzimy, jaka nieruchomość według nas ma najlepsze perspektywy. Jednak to Ty decydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze.

Weryfikowanie stanu prawnego

Znajdziemy Ci nieruchomość i sprawdzamy aspekty prawne. Gwarancja bezpieczeństwa jest najważniejsza.

Doradztwo
finansowe

Posiadasz wkład własny, ale na dalszą inwestycję potrzebujesz dodatkowych środków? Nasz doradca finansowy zadba o całą resztę.

Podpisanie
umowy

Towarzyszymy w podpisaniu finalnej umowy z deweloperem. Jeżeli jest coś niejasne, na Twoje życzenie umożliwiamy skonsultowanie umowy z kancelaria prawną.

Koniec
procesu

Przeprowadzamy Cię w tym procesie od początku do końca. Zależy nam na Twojej satysfakcji i bezpieczeństwie , dlatego w późniejszym etapie oferujemy pomoc innych specjalistów, na przykład architekta wnętrz.

Rezydencja Szczytnicka

Inwestycja standardu Superior w zabudowie willowej położona przy ulicy Bartla 6, naturalnie komponująca się z charakterem i klimatem typowym dla willi szczytnickich i Biskupina. Rezydencja Szczytnicka zaoferuje tylko 15 apartamentów, z których 6 powstanie w nowym budynku, zaś kolejnych 9 zlokalizowanych zostanie w zabytkowym, ponad stuletnim gmachu. Cała inwestycja, jej lokalizacja, aranżacja zieleni wokół, pietyzm w wyborach architektonicznych i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantują pożądany prestiż i wysoką wartość inwestycyjną.

Lokum Vena

Powstająca w sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego Inwestycja będzie eleganckim połączeniem historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą. Świetna lokalizacja połączona z zaciszna i dyskretna przestrzenią wzbogacona starodrzewiem, bliskością nadodrzańskich bulwarów i widoki z apartamentów na ostatnich piętrach sprawi że mieszkańcy będą delektować się każdą chwilą spędzoną w domowym zaciszu.

Bulwar Staromiejski

Kompleks nieruchomości położony w centrm Wrocławia, w otulinie fosy miejskiej i rzeki Odry. Powstaje z myślą o zachowaniu wyjątkowej historii miejsca, które w przeszłości stanowiło ważny punkt spotkań wrocławian. Koncepcja budowy zakłada stworzenie miejsca gdzie będzie się z przyjemnością przebywać, żyć i pracować. Świetna lokalizacja gwarantuje wysoką wartość inwestycyjną nabytych nieruchomości.

Sky Tower

Stworzony by zachwycać i zapewniać możliwie najwyższy standard. Dzięki multi-funkcyjnemu charakterze, pozwala zapewnić wszystkie potrzeby właścicieli bez opuszczania budynku. Najwyższy budynek z funkcją mieszkalną w Polsce, jest pionierem, który wyznaczył nowy kierunek w budownictwie. Został symbolem nowego, dynamicznego Wrocławia — miasta, która odgrywa coraz większą rolę w Europie.

Ovo Wrocław Apartments

Prestiżowa, wielokrotnie nagradzana nieruchomość, stworzona na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Posiada salę balową, fitness&spa, OVO Bar&restaurant oraz przestrzeń biurową. Z penthouse’u rozpościera się cudowna panorama na centrum Wrocławia. Sami zarządcy opisują tak, ten obiekt: “definiuje nowe spojrzenie na prawdziwe luksusowe życie”. Przy sprzedaży nieruchomości jesteśmy od samego początku, jako jedno z dwóch biur nieruchomości.