Biuro nieruchomości Wrocław +48 501 154 459 atut@atut-m.pl

Rynek inwestycyjny

Prezentowane przez nas nieruchomości są pewną inwestycją

my proponujemy, Ty wybierasz

Rynek wrocławski oferuje coraz bardziej zróżnicowane nieruchomości. Powstaje wiele nowych możliwości inwestycyjnych — jako profesjonaliści jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi trendami rządzącymi rynkiem oraz pozostajemy w stałej współpracy z deweloperami. Naszym klientom doradzamy tak, jakbyśmy doradzali samym sobie. Oferujemy dostęp do naszej sieci kontaktów: zaufanych doradców kredytowych, czy notariuszy. Przeprowadzamy od początku do końca przez cały proces — od wyboru inwestycji po podpisanie umowy zakupu nieruchomości.

Poznanie
potrzeb

Poznanie Twoich potrzeb i preferencji jest kluczem do sukcesu. Chodzi o Ciebie i Twoją przyszłość.

Przedstawienie
ofert

Na bazie tego, co ustalimy w pierwszym kroku, szyjemy ofertę na miarę. Staramy się zawsze przestawić kilka opcji wraz z ich pozytywnymi stronami.

Wybranie nieruchomości

Doradzimy, jaka nieruchomość według nas ma najlepsze perspektywy. Jednak to Ty decydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze.

Weryfikowanie stanu prawnego

Znajdziemy Ci nieruchomość i sprawdzamy aspekty prawne. Gwarancja bezpieczeństwa jest najważniejsza.

Doradztwo
finansowe

Posiadasz wkład własny, ale na dalszą inwestycję potrzebujesz dodatkowych środków? Nasz doradca finansowy zadba o całą resztę.

Podpisanie
umowy

Towarzyszymy w podpisaniu finalnej umowy z deweloperem. Jeżeli jest coś niejasne, na Twoje życzenie umożliwiamy skonsultowanie umowy z kancelaria prawną.

Koniec
procesu

Przeprowadzamy Cię w tym procesie od początku do końca. Zależy nam na Twojej satysfakcji i bezpieczeństwie , dlatego w późniejszym etapie oferujemy pomoc innych specjalistów, na przykład architekta wnętrz.

Angel City — apartamenty w centrum miasta

Wyjątkowe miejsce stanowi doskonałe połączenie wielkomiejskiego stylu z przestrzenią do odpoczynku. Angel City oferuje piękne i przyjazne przestrzenie, które stwarzają idealne warunki do życia, dzięki bliskości terenów rekreacyjnych i wrocławskiego rynku.

Doskonala lokalizacja pod wynajem!!! 

Domy szeregowe — PREMIUM — BOREK/KRZYKI

Unikalna architektura z dużymi drzwiami i oknami balkonowymi na poziomie tarasu prowadzącego na duży, prywatny ogród. 
Bardzo praktycznie zaprojektowane rozkłady domu pozwalają maksymalnie wykorzystać potencjał nieruchomości. 

Dom doskonale zaspokoi potrzeby nowoczesnej rodziny szukającej unikatowej architektury, ciekawych możliwości aranżacji i lokalizacji pozwalającej na życie w City-Life balance. 

Centreville — doskonała lokalizacja i wysoki standard wykończenia

Prestiżowa inwestycja położona w wyjątkowej lokalizacji wrocławskiego Nadodrza, w samym centrum miasta, przy ul. Drobnera. 
Pobliska kładka łączy Centreville z zieloną Wyspą Słodową i dalej z Ostrowem Tumskim. 

Doskonała lokalizacja na inwestycję w mieszkanie pod wynajem. 

 

Rezydencja Szczytnicka — dla najbardziej wymagających

Inwestycja standardu Superior w zabudowie willowej położona przy ulicy Bartla 6, naturalnie komponująca się z charakterem i klimatem typowym dla willi szczytnickich i Biskupina. Rezydencja Szczytnicka zaoferuje tylko 15 apartamentów, z których 6 powstanie w nowym budynku, zaś kolejnych 9 zlokalizowanych zostanie w zabytkowym, ponad stuletnim gmachu. Cała inwestycja, jej lokalizacja, aranżacja zieleni wokół, pietyzm w wyborach architektonicznych i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantują pożądany prestiż i wysoką wartość inwestycyjną.

Lokum Vena

Powstająca w sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego Inwestycja będzie eleganckim połączeniem historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą. Świetna lokalizacja połączona z zaciszna i dyskretna przestrzenią wzbogacona starodrzewiem, bliskością nadodrzańskich bulwarów i widoki z apartamentów na ostatnich piętrach sprawi że mieszkańcy będą delektować się każdą chwilą spędzoną w domowym zaciszu.

Bulwar Staromiejski

Kompleks nieruchomości położony w centrm Wrocławia, w otulinie fosy miejskiej i rzeki Odry. Powstaje z myślą o zachowaniu wyjątkowej historii miejsca, które w przeszłości stanowiło ważny punkt spotkań wrocławian. Koncepcja budowy zakłada stworzenie miejsca gdzie będzie się z przyjemnością przebywać, żyć i pracować. Świetna lokalizacja gwarantuje wysoką wartość inwestycyjną nabytych nieruchomości.

Sky Tower

Stworzony by zachwycać i zapewniać możliwie najwyższy standard. Dzięki multi-funkcyjnemu charakterze, pozwala zapewnić wszystkie potrzeby właścicieli bez opuszczania budynku. Najwyższy budynek z funkcją mieszkalną w Polsce, jest pionierem, który wyznaczył nowy kierunek w budownictwie. Został symbolem nowego, dynamicznego Wrocławia — miasta, która odgrywa coraz większą rolę w Europie.

Ovo Wrocław Apartments

Prestiżowa, wielokrotnie nagradzana nieruchomość, stworzona na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Posiada salę balową, fitness&spa, OVO Bar&restaurant oraz przestrzeń biurową. Z penthouse’u rozpościera się cudowna panorama na centrum Wrocławia. Sami zarządcy opisują tak, ten obiekt: “definiuje nowe spojrzenie na prawdziwe luksusowe życie”. Przy sprzedaży nieruchomości jesteśmy od samego początku, jako jedno z dwóch biur nieruchomości.