Biuro nieruchomości Wrocław +48 501 154 459 atut@atut-m.pl

Rezydencja Szczytnicka — dla najbardziej wymagających

Już w drugiej połowie XVIII wieku Szczytniki stanowiły wyjątkową lokalizację dla zasobnych mieszczan, który budowali tam swoje piękne wille otoczone ogrodami. Tam też w 1783 roku powstał jeden z pierwszych parków nazwany „Książęcym Ogrodem? — Późniejszy Park Szczytnicki.

W 1872 roku rozpoczyna się udokumentowana historia budynku przy ulicy Bartla 6, położonej wśród drzew i otoczonej pięknym ogrodem neoklasycznej willi.

Po wielu latach, te dostojne mury odzyskują swój dawny blask i świetność. Rezydencja szczytnicka, wzbogacona innowacyjnymi i błyskotliwymi rozwiązaniami, to jeden z najbardziej prestiżowych i niezmiennie pożądanych adresów we Wrocławiu.

Teren inwestycji będzie ogrodzony i objęty stałym monitoringiem, na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, gwarantując lokatorom bezpieczeństwo. Ponadto, apartamenty będą wyposażone w rolety antywłamaniowe zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, instalację przygotowaną do montażu systemu alarmu włamania i napadu oraz wideofony.

Większość apartamentów została zaplanowana przestronnie, otwierając je na trzy strony świata. Ten zabieg oraz zastosowanie wysokich przeszkleń okiennych i ponadstandardowa wysokość pomieszczeń gwarantują maksymalne doświetlenie światłem dziennym oraz nadają przestrzeniom wyjątkowy, luksusowy charakter.

Rozkład apartamentów oraz ich wielkość zostały przemyślane i zaaranżowane tak, by zaspokoić oczekiwania osób najbardziej wymagających klientów, ceniących nietuzinkowe przestrzenie, najwyższy komfort użytkowania i oryginalny klimat wnętrz.

Wszystkie apartamenty pozwalają na bezpośredni kontakt z otaczającą przyrodą. Zaprojektowano dodatkowe tarasy i balkony, zapewniające prywatność i piękny widok na zieloną przestrzeń inwestycji i sąsiedztwa — bujny drzewostan i ogród w stylu angielskim, zaś apartamenty parterowe będą miały dodatkowo bezpośrednie wyjścia z ogrodu.

W inwestycji zaplanowano również parking podziemny, komórki lokatorskie, rowerownię i wózkowanie.

Obiekt będzie dostosowany dla osób niepełnosprawnych

Atut-M
Nieruchomości

ul. Krawiecka 3/116
JUST'N CENTER
71 330 77 32
wyślij e-mail